YÜZME KURSLARI İSTANBUL ANADOLU YAKASI

Yüzme Kursu: Yüzme Bilen Gruplar

Yüzme kursu çalışmalarımız Burhan Felek Yüzme Havuzu spor tesislerinde aylık üyelik olarak devam etmektedir.Yüzme kurslarımızda yüzme bilenler sağlıklı yaşam amaçlı antrenör eşliğinde veya bireysel yüzücü olarak yüzebilirler.Aynı zamanda kilo vermeye yönelik çalışmalarda yapılmaktadır.

Yüzme Kursu: Yüzme Bilmeyen Gruplar

Neofossen avis
Check! Seulement avec nous!
http://neofossen.com/fr/

Yüzme eğitimi almak için gelenler önce hoşgeldin grubuna alınarak yüzme hakkında neler biliyor su korkusu var mı , daha önce yüzme eğitimi aldı mı buna benzer durumları yüzme havuzumuzda gördükten sonra yüzme eğitimine başlıyoruz.İlk dersimizde önce kişiyi yüzme havuzu içinde yüzme hakkındaki bilgilerini gördükten sonra doğru yüzme kurallarını teorik olarak anlattıktan sonra antrenör eşliğinde pratik olarak uygulamaya çalışıyoruz.

Doğru nefes alma – verme , kol çekişleri , su üzerinde durabilme, ayak vuruşları ile birlikte sürekli bunları tekrar yaparak yüzme eğitimine devam ediyoruz.Bu süreçte kişi ne kadar sürede yüzme öğrenebilir ? Bu durum tamamen kişiden kişiye değişmektedir.Yaklaşık olarak iki veya üç aylık bir yüzme eğitiminden sonra kursiyerlerimizin yüzebildiklerini görmekteyiz.

Yüzme kurslarımızda gruplarımız bay – bayan karma olarak yapılmaktadır.Kulvarlarımızdaki kursiyer sayısını ise altı kişiyle sınırlıdır.Yüzme kurslarımızda yüzme bilenler ile yüzme bilmeyenler ayrı kulvarlarda yüzmektedir.

Kurslarımızda girilmeyen derslerin telafisi yapılmamaktadır.Bayanlarda özel günler hariç tutulmaktadır.

Yüzme havuzlarımıza girmeden önce duş yapmak ve bone takmak mecburidir.Yüzme kursularımıza katılmadan önce sağlık tahlilleri istemekteyiz.Bu tahlilleri sağlık kurumlarında veya yüzme havuzlarımızın içinde bulunan sağlık kabininde yaptırabilirsiniz.

GEREKLİ TAHLİLLER : Tam Kan Tahlili ( Hemoğram ) | Tam İdrar Tahlili | Hepatit (B) – HSB AG | Sağlık Raporu | Ekg Raporu | 1 Adet Fotoğraf

GEREKLİ MALZEME: Mayo veya Bikini ( Yüzücü Mayosu Tercih Edilir ) | Bone | Havlu veya Bornoz | Yüzücü Gözlüğü ( İsteğe Bağlı )

YÜZME KURSLARI

yetişkin yüzme kursu

YETİŞKİN YÜZME KURSLARI hakkında bilği için Tıklayın

çocuklara yüzme kursu KÜÇÜKLER YÜZME KURSLARI hakkında bilği için Tıklayın
özel yüzme kursu ÖZEL YÜZME KURSLARI hakkında bilği için tıklayınız
burhan felek yüzme havuzu YÜZME HAVUZLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorum Yapılmamış

Henüz yorum yapılmamış.

Bu yazıya yapılan yorumlar için RSS beslemeleri.

Üzgünüz, yorum formu şimdilik kapalı.