Yüzme Kursları

İstanbul Anadolu Yakası Yetişkin ve Çocuklar için Yüzme Kursları

Sizlerden gelen talepler doğrultusunda 2013 yüzme kursu faaliyetlerimizi İstanbul Anadolu Yakası Yüzme Havuzlarında sürdürmeye devam ediyoruz.

Yetişkin ve Çocuk yüzme kurslarımızda kişileri yüzme seviyelerine göre gruplar halinde çalıştırmaktayız.Yüzme bilenler yüzme bilmeyenler olarak organize edilmektedir.Bu durum yüzme derslerimizin hızlı akışını sağlamakta ve yüzme öğrenme süresini kısaltmaktadır.Çalışmalarımız yaz / kış karma gruplar halinde aralıksız devam etmektedir.

Yetişkinler için ve Çocuklar için yüzme kurslarımız İstanbul Anadolu Yakası Burhan Felek Yüzme Havuzu, Galatasaray Yüzme Havuzu, Ataşehir Anabilim Koleji Yüzme Havuzu ve Yakacık Yüzme Havuzlarında devam etmektedir.Yüzme kurslarımıza katılmadan önce her bir kursiyerimizden kişisel sağlık tahlilleri istemekteyiz.Bu tahlilleri yüzme havuzumuzdaki sağlık kabininde 45 tl karşılığında yaptırabilir veya diğer sağlık kurumlarında yaptırabilirsiniz.Yüzme kursu için neler gerekli?

Yüzme Bilmeyen Grup Yüzme Dersleri:
Grup yüzme dersi çalışmalarımızda gruplar 5 – 6 kişiden oluşmaktadır.Her grubun başında bir yüzme antrenörü bulunmaktadır.Grup yüzme eğitimi alacak kursiyerlerimizde aranan en önemli özellik aşırı su korkusu olmamasıdır.Yani havuza veya denize gittiğinde suya girebiliyorsa grup yüzme derslerimize katılabilir.

Aksi halde daha önce boğulma tehlisi yaşamış aşırı su ve derinlik korkusu olan kişiler ise bu korkularını profesyonel destek ile aşabilirler.Mutlaka 6 veya 8 saat özel yüzme dersi almalarını öneriyoruz.

Yüzme Bilen Grup Yüzme Dersleri:
Bu grubumuzda kursiyerlerimiz sağlıklı yaşam amaçlı antrenör eşliğinde veya bireysel yüzücü olarak antrenman yapmaktadır.Aynı zamanda kilo vermeye / kilo almaya yönelik antrenmanlar uygulanmaktadır.

Özel Yüzme Dersleri:
Özel yüzme dersleri antrenör eşliğinde bire bir olarak yapılmaktadır.
Kimler özel ders almalı, su korkusu olanlar, boğulma tehlikesi yaşayanlar, derinlik korkusu olanlar, anti sosyal kişiler, acelesi olanlar biran önce hızlı bir şekilde yüzme öğrenmek isteyenler özel yüzme dersi alabilirler.

Yetişkin Yüzme Kursu Ders Saatleri:

Küçükler için Yüzme Kursu Ders Saatleri:

 

Özel Yüzme Dersi:

Yüzme Kursu Fiyatları