İstanbul Avrupa Yakası Yüzme Kursları

Kuruluşumuz 2004′ den bu yana İstanbul Anadolu yakası Burhan Felek Spor Kompleksi yüzme havuzu ve Burhan Felek Galatasaray Yüzme Havuzunda yetişkin ve çocuklara yüzme derslerimizi aralıksız olarak profesyonel eğitmenlerimiz ile devam ettirmekteyiz.Yoğun talep üzerine İstanbul Anadolu Yakasında birden farklı yüzme havuzlarında yine yüzme eğitimlerimize devam ediyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir Anabilim Koleji, İstanbul Üsküdar ve Kartal Yakacık yüzme havuzlarında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Yetişkin ve çocuklar için en faal yüzme havuzumuz  İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasının merkezinde bulunan Burhan Felek Yüzme Havuzu bireylerin ulaşımı açısından büyük ilgi görmektedir.Mecidiyeköy, Beşiktaş, Eminönü, Levent, Sarıyer  gibi diğer sahil kesimlerinden gelen kursiyerlerimiz kulübümüzde yüzme eğitimi alarak  yüzme öğrenmiş ve bu sporu alışkanlık haline getirmişlerdir.

Ulaşımı metrobüs Altunizade durağına yakın olan yüzme havuzumuza Avcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Okmeydanı, Bayrampaşa gibi semtlerden metrobüsü kullanarak yüzme havuzumuza gelebilir yüzme eğitimi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>