Çocuk Yüzme Kursu

Çocuk Yüzme Kursu

Kulüp olarak 2004 yılından bu yana çocuk yaş gruplarına ve yetişkin yaş gruplarına yüzme derslerimizi aralıksız olarak devam ettirmekteyiz. Sizlerden gelen yoğun talepler doğrultusunda çocuk yüzme eğitimlerimizi İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar / Ataşehir / Kartal yüzme havuzlarında hafta içi ve hafta sonu çocuk yüzme kursları olarak devam ettirmekteyiz. Çocuk yüzme kursu yaş sınırlaması 3 yaş çocuklar ve 12 yaşa arası çocuklardan oluşmaktadır.3 yaş çocuklarda en çok dikkat ettiğimiz özellik çocuğun bezlenme durumunun olmaması ve fiziksel olarak kendini kilo boy v.s tamamlamış olmasıdır.3 yaş ve 3,5 yaş gruplarındaki çocuklara yüzme eğitimlerimiz sadece Ataşehir Anabilim Koleji Yüzme havuzunda yapılmaktadır.

Üsküdar Burhan Felek Spor Kompleksi içinde iki adet yüzme havuzu mevcuttur.Birinci havuz üst havuz olarakta biliniyor yani Burhan Felek Yüzme Havuzu diğer havuz ise Galatasaray Yüzme havuzu alt havuz olarak bilinmektedir. Çocuklara yüzme kursu faaliyetlerimiz alt havuz olan Burhan Felek Galatasaray Yüzme Havuzunda yapılmaktadır.

Çocuk Yüzme Kursu Ders Programı Üsküdar Burhan Felek Galatasaray Yüzme Havuzu:

Cumartesi + Pazar 12:30 – 13:30 (4 yaş 7 yaş – 12 yaşa kadar) Üsküdar

Havuz

Cumartesi + Pazar 13:30 – 14:30 (4 yaş 5 yaş ve 13 yaşa kadar)
Çarşamba + Cuma 11:30 – 12:30 Kontenjan Açık
Çarşamba + Cuma 15:30 – 16:30 Kontenjan Açık
Salı + Perşembe 11:30 – 12:30

( 5 yaş ve üstü )

Çocuk Yüzme Kursu Ders Programı Ataşehir Anabilim Koleji Yüzme Havuzu:

Cumartesi + Pazar 16:00 – 17:00 (3 yaş 6 yaş – 13 yaşa kadar) Ataşehir

Çocuk Yüzme Kursu Ders Programı Yakacık Yüzme Havuzu:

Cumartesi + Pazar 17:00 – 18:00 (4 yaş 5 yaş – 13 yaşa kadar) Yakacık

Tam Kan Tahlili ( Hemoğram )| Tam İdrar Tahlili| Hepatid (B) Testi| EKG | Sağlık Raporu İstenilen tüm tahlilleri yüzme havuzumuzun içinde bulunan sağlık kabininde 45 TL karşılığında yaptırabilirsiniz.Sağlık güvenceniz varsa diğer kurumlarda da yaptırabilirsiniz.
Mayo veya Bikini, Erkekler short kullanabilir, Bone, Yüzücü Gözlüğü, Havlu, Terlik, Şampuan Bone ve yüzücü gözlüğünü kulübümüzden temin edebilirsiniz.
Bu tamamen kişinin kabiliyeti ve yüzme eğitimi verecek antrenöre bağlı bir durumdur.Tecrübelerimize dayanarak söylemek gerekirse 1,5 – 2 aylık bir eğitim sürecinde kişi su üzerinde durabilir ve yüzmeye başlayabilir.Bu durum kişiden kişiye değişebilir, bazıları bu süreyi daha da kısaltabilirler.
Evet biz yüzme derslerimiz için garanti veriyoruz.Bilimsel yüzme çalışmalarımızda sizden istediğimiz derslere zamanında gelmeniz ve derslere ara vermemeniz.
Yüzme derslerimizde gruplarımız maxsimum 6 kişi ile sınırlıdır.Grupları seviyelerine göre organize ediyoruz.Bu durum derslerin hızlı ve daha verimli geçmesini sağlamaktadır.Gruplarımız bay/bayan karma olarak yapılmaktadır.
Kurslarımıza katılım için belirli bir tarih aralığı yoktur.İstediğiniz tarihte müracaat yapabilirsiniz.İnternet sayfamız üzerinde de Online Kurs Kayıt Formunu doldurarak ön kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Yüzme biliyorsanız yüzme bilen gruplarımıza katılabilir yüzme tekniğinizi geliştirebilirsiniz.
Ödemeler aylık olarak yapılmaktadır.Nakit veya Kulübümüzün hesap numaralarına havale yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme alınmamaktadır.
Evet 3 yaş üzerindeki çocuklara yüzme kurslarımız yaz – kış aralıksız devam etmketedir.
Diğer merak ettiklerinizi bize sorun Online Danışma Formunu doldurun.Size en kısa sürede geri dönüş yapalım.
[nggallery id=4]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>